Květen 2011

Je nevěra na internetu skutečnou nevěrou?

31. května 2011 v 17:44 | Niqulle |  Other
Zjistila jsi, že tvůj kluk má profil na seznamce, flirtuje s holkama na chatu a i jeho profil na facebooku se hemží vzkazy od kamarádek, které nepůsobí jenom kamarádsky. Tebe tohle on-line flirtování pěkně štve, může ale doopravdy ohrozit váš vztah?
Na sociálních sítích a různých komunikátorech, jako jsou chaty nebo icq, se určitě i ty chováš trošku jinak, než při komunikaci tváří v tvář. Člověk se tu trochu předvádí, zahazuje stud, baví se. A flirtování k tomu prostě patří.

Jenže to se nemusí líbit tvé drahé polovičce, když tvou konverzaci na síti odhalí. A samozřejmě i nás holky štve, když na podobné lechtivé diskuse přijdeme svému drahému.

Nejlepší prevence?

Říká se, že co oči nevidí, srdce nebolí. Nejlepší prevencí proti tomu, aby tě trápilo, jak si tvůj drahý s kým povídá na netu, je prostě to nevidět. Zapomeň na to, že mu budeš slídit v icq nebo s ním chatovat pod falešnou identitou.

Jedno nebezpečí tu ale zůstává. Facebook. Jeho zeď i fotoalba prostě vidíš a nedá ti to. Tady se tulí k jedné kámošce, jinde se na párty pusinkuje s další kamarádkou. Do toho všechny ty vzkazy na zdi. A stovky culících se kamarádek v jeho přátelích, které mu navíc denně lajkují každý jeho přihlouplý status.

P!nk - F**kin' Perfect

31. května 2011 v 14:09 | Niqulle |  music^^

Proč kluci podvádějí?

31. května 2011 v 14:02 | Niqulle |  Other
Když zjistíš, že tě tvůj kluk podvádí, většinou ti zbudou jen oči pro pláč a hlava plná myšlenek, jaký měl k záletům důvod. Co kluky nejčastěji vede do náruče jiné? Známe jejich nejčastější důvody!
Nuda ve vztahu, nedostatek vášně, stereotyp, ale i potíže s vlastním egem. To jsou nejčastější důvody toho, proč muži zahýbají.


Tajemství láká
Když jste spolu delší dobu, může se stát, že si zevšedníte a do vztahu se vám vkrade stereotyp. To se vám ale nemusí stát až po dlouhých letech vztahu. Pokud si mezi sebe pustíte nudu a nebudete váš vztah rozvíjet a pořád něčím oživovat, snadno se může stát, že se tvůj znuděný přítel začne poohlížet jinde. Nedopusť, aby se vám ze vztahu vykradla touha a aby se tvůj přítel nechal zlákat od nějaké tajemné krásky.


Nejlepší kamarádka
Nežárli bez příčiny, ale zároveň prověřuj. Jistě, tvůj drahý může mít skutečně kamarádky, se kterými to je jen a jen o kamarádění. Jsi si ale skutečně jista, že ona jen nevyčkává na chvíli, kdy spolu s drahouškem budete mít zrovna nějakou krizi a ona bude ta, kdo mu bude na blízku jako utěšitelka? Nemusíš ji podezřívat už z principu, ale stojí za to, jeho nejlepší kamarádku poznat a zjistit, zda tu neklíčí potenciální nebezpečí.


Kamarádské chvástání
Trumfování o tom, kdo má kolik zářezů a jaké pikantnosti v posteli zažil. To nám holkám moc neříká, ale někteří kluci se takhle vzájemně hecují a trumfují. Otázka věrnosti tu rozhodně dostává pořádně na frak. Jasně že většina těchhle historek je jen fantazie, jenže co když tvůj kluk podlehne představě, že něco promeškal a bude chtít dohnat své "zkušenější" kamarády?


Klučičí ego
I když jsou kluci zadaní, občas na ně přijde potřeba dokázat si, že to s opačným pohlavím ještě umí. Nevinný flirt, kterým si jen polechtá své ego a nemá to ani pokračování, se dá vydržet, navíc se o něm ani nemusíš dozvědět. Potíž je ale v tom, že kluci občas neznají tu správnou hranici a nechají tohle testování dojít až moc daleko.


Odplata
Byla jsi mu nevěrná, on ti to oplatí stejnou kartou. Někteří kluci (ale i holky) to takhle prostě mají. Problém je, když jsi mu ve skutečnosti vůbec nevěrná nebyla. Jestli je notorický žárlivec, buď ráda, že ses ho zbavila. Pokud není, hlídej si komunikaci a šumy ve vašem vztahu i jeho "dobré" kamarády a drby, co o tobě roznáší.Neumí se rozejít
Nejpotupnější důvod k nevěře je snaha ukončit vztah. Bohužel spousta kluků jsou takoví slaboši, že nedokážou své dívce upřímně říct, že už jejich láska vyprchala a ve vztahu nechtějí dál zůstat. A místo, aby to vyjádřili slovy, zvolí k tomu třeba právě nevěru, a doufají, že se kvůli tomu rozejdeme my s nimi.